BluEscape 1200

Elegancki i wyjątkowy jacht motorowy

Komfort i przestrzeń

BluEscape 1200 otwiera nową linię nowoczesnych i eleganckich jachtów spacerowych oferowanych przez stocznię Delphia Yachts.

Komfort i przestrzeń
BluEscape 1200 zabierze Cię w świat komfortu, który odczujesz od razu po wejściu na pokład. Wygodne kanapy pozwolą zrelaksować się na rufie, doskonale rozplanowany kokpit otoczony panoramicznym oknem umożliwi podziwianie otaczającego świata niezależnie od pogody. Znajdujące się wewnątrz kabiny w wybranej przez armatora konfiguracji stworzą dodatkową przestrzeń do wypoczynku.

Elegancja

BluEscape 1200 to jacht, którego elegancja i nowoczesność widoczna jest już w sylwetce i liniach kadłuba. Dopracowane elementy wnętrza stanowią połączenie najnowszych trendów wzornictwa i wysokiej jakości wykonania.

Luksus

BluEscape 1200 pozwala przenieść się w prywatny świat luksusu. Na jego pokładzie poczujesz się jak w bogato wyposażonym apartamencie, w którym samo przebywanie jest czystą przyjemność. I tylko od Ciebie zależeć będzie, czy zechcesz się dzielić się tym luksusem z innymi.

Bezpieczeństwo i wygoda

Bezpieczeństwo i wygoda to główne założenia projektowe BluEscape 1200. Łatwość wykonywania manewrów zapewnią stery strumieniowe, a niewielkie zanurzenie i wysokość od linii wody pozwolą odkrywać wody wcześniej niedostępne dla większych jachtów spacerowych.

BluEscape 1200 to jacht doceniony przez branżę jachtową. Otrzymał nagrody: Best Of Boats 2017 w kategorii Best For Travel, Land Rover Jacht Roku w Polsce 2018 w kategorii jachty motorowe specjalne oraz Gdynia Yacht Design 2017 w kategorii najpiękniejszy jacht motorowy. Na koncie ma również nominację do European Powerboat of the Year 2018 w kategorii Displacement.

„Informacje handlowe zawarte w reklamach lub ogłoszeniach nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. „

Tagi