Nowa Cortina 620 to praktyczność i wygoda zamknięte w stosunkowo niskim i szerokim kadłubie utrzymanym w stylu łodzi amerykańskich. Przestronna kabina dla dwóch dorosłych osób z dzieckiem, podłoga zintegrowana z kadłubem i starannie wykończony kokpit z szeroką kanapą rufową zapewniają maksimum komfortu i bezpieczeństwa podczas pływania po wodach zamkniętych i w morskiej strefie przybrzeżnej. Na łódź wchodzi się po wyłożonym antypoślizgiem dziobie, dalej przez otwieraną owiewkę, po stopniu do kokpitu – miejsca zabawy i wypoczynku.

Niski reling na dziobie ułatwia utrzymanie się na pokładzie przy dużej fali, nie psując wizualnej koncepcji łodzi. Tapicerowane dwukolorowe fotele i miękka kanapa z licznymi uchwytami sprawiają, że pasażerowie nigdy nie chcą wracać do portu. W wyciszonym kokpicie nie słychać uderzeń fali i można swobodnie rozmawiać. Bogate wyposażenie standardowe ułatwia życie na pokładzie bez konieczności ponoszenia licznych dodatkowych kosztów.

Cortina 620 nie boi się dużych prędkości i wzburzonej wody – nie myszkuje, nie buja na boki i nie spada z fali. Kadłub, wykonany z najwyższej jakości żelkotu, gładko tnie wodę i trzyma obrany kurs. Możliwość zainstalowania nawet 200-konnego silnika kusi obietnicą wspaniałych osiągów i niecodziennych wrażeń. W takim zestawie łódź gładko wchodzi w ślizg przy 22 km/h i przy aplauzie pasażerów osiąga imponującą prędkość maksymalną 90 km/h. Cortinę 620 prowadzi się lekko i pewnie, łódź słucha sternika i żywo reaguje na jego polecenia.

„Informacje handlowe zawarte w reklamach lub ogłoszeniach nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. „

Stocznia zastrzega sobie prawo do zmian technicznych
Sezon 2019/2020