Nautika 1080 Soley – słoneczny gentleman jacht z opcją pływania w półślizgu

Delphia Nautika 1080 Soley to modern gentleman jacht – luksusowy model wpisujący się w styl slow-life. Jednak Nautiką 1080 S można popłynąć też szybciej – łódź wchodzi w półślizg wodny przy większych prędkościach. Ten potencjał zapowiada już sportowa linia kadłuba.

Nautika 1080 S to łódź o pełnej kategorii morskiej, wyposażona w duże zbiorniki paliwa oraz wody. Można ją dodatkowo doposażyć w odsalarkę wody oraz wiatrowy generator prądu, co pozwala odpłynąć od lądu na dłuższy czas, bez konieczności zawijania do portów.

Nautika 1080 Solay to łódź duża, umożliwiająca rejsy dla licznych załóg, świetna jako jednostka czarterowa. Jest też bardzo praktyczna – wysokiej klasy silnik gwarantuje ekonomiczne spalanie. Nautika 1080 S, z kategorią projektową B, może odbywać pełnomorskie rejsy.

Łódź można dostosowywać do potrzeb użytkowników. Semi-customizacja pozostawia pełne pole do popisu dla fantazji przyszłego właściciela. Jednak już w wersji standardowej uzyskaliśmy atmosferę domowego komfortu w połączeniu z ekologią i ekonomią użytkowania.

Jednostka dostępna jest w wersji dwu- lub trzykabinowej, z przestronnym pokładem słonecznym z odpinanym materacem, a pod pokładem znajduje się duży salon gościnny i kambuz.

Ten model zyskał duże uznanie w branży, czego dowodem nominacja do nagrody „Power Boat of the Year 2013 / 2014”.

„Żeglarstwo pasjonowało mnie od zawsze. Jednak 2 lata temu zdecydowałem się na zakup jachtu motorowego, na którym mógłbym spokojnie i przyjemnie spędzać czas z rodziną. Nautika 1080 Soley okazała się strzałem w 10. “ Anders M. Holst, właściciel

„Informacje handlowe zawarte w reklamach lub ogłoszeniach nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. „

Stocznia zastrzega sobie prawo do zmian technicznych
Sezon 2019/2020

Tagi