Luksusowy gentleman jacht z opcją pływania w ślizgu

Delphia Nautika 1100 Soley to nasz kolejny pomysł na przekroczenie standardów obowiązujących na rynku jachtów motorowych. Podobnie jak inne modele z tej linii, łączy w sobie zalety houseboot’ów i łodzi typowo motorowych. Nautika 1100 S to łódź zwinna, o dużej manewrowalności, świetnej widoczności (przewidzieliśmy możliwość zamontowania koła sterowego na dziobie) i niewielkim zanurzeniu. Silnik i ster strumieniowy umożliwiają obrót w miejscu o 360 stopni, z łatwością da się nią podpłynąć do każdego typu brzegu. To model, który pozwala cieszyć się słońcem dzięki przestronnej platformie słonecznej z dopinanym materacem.

Ponadto łódź jest bezpieczna dla dzieci i osób starszych. Cechuje się funkcjonalnością i łatwością w komunikacji (półpokłady ułatwiają przejście do części dziobowej i pokładu słonecznego). Nautika 1100 Solay została zaprojektowana z myślą o możliwości rozbudowywania i dostosowywania jednostki do swoich potrzeb, zarówno pod względem designu wnętrza, jak i wyposażenia. Łódź jest dostępna w wersji dwukabinowej, z dużym salonem gościnnym i kambuzem.

Jacht z kategorią projektową B oraz silnikiem stacjonarnym o mocy 300 KM, może odbywać pełnomorskie rejsy.

Nautika 1100 Soley otrzymała nominację do nagrody Best Of Boats 2015 w kategorii Best For Family i przyznano jej tytuł Boat of the Year 2015 in Japan.

„Luksus, wysoka jakość, zabawa i mocny silnik. Te słowa przychodzą mi na myśl, kiedy mam opisać moją Nautikę 1100 Soley. ” Oswald Kastner, właściciel

„Informacje handlowe zawarte w reklamach lub ogłoszeniach nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. „

Stocznia zastrzega sobie prawo do zmian technicznych
Sezon 2019/2020

Tagi