KPrezentujemy niezwykle praktyczny i funkcjonalny jacht, który oferuje jeszcze więcej komfortu i możliwość wypoczynku bliżej natury.
Nautika 1150 Voyage to pierwszy model z nowej linii jachtów, w których przestrzeń została podzielona na strefę dzienną i nocną.
Część dzienną stanowi pokład dziobowy, otoczona panoramicznym oknem mesa oraz otwarty kokpit z platformą rufową, wyposażony w wygodne kanapy. Mesa i kambuz sąsiadują ze stanowiskiem sternika, dzięki czemu podczas podróży wszyscy mogą przebywać razem niezależnie od tego, czy w danym momencie chcą cieszyć się słońcem, przygotować lub spożywać posiłek, czy też odpoczywać na jednej z kanap. Nautika 1150 Voyage oferuje mnóstwo przestrzeni dla tych, którzy lubią korzystać z uroków kąpieli słonecznych. Rufowa kanapa w kokpicie w łatwy sposób rozkłada się, dzięki czemu nawet liczniejsza załoga będzie miała wygodne miejsce do opalania. Dodatkowo na przednim pokładzie znajduje się przestronny materac słoneczny.

Jednostka dostępna jest również w wersji SunFly, w której dach zaaranżowano w przestrzeń doskonałą do relaksu wprost pod gołym niebem.
Pod pokładem Nautiki 1150 Voyage znajduje się strefa odpoczynku, w której można odnaleźć spokój i odosobnienie. Jacht posiada dwie obszerne kabiny oraz dedykowane łazienki z prysznicem.

Nautika 1150 Voyage łączy w sobie zalety houseboat’ów i łodzi ślizgowych. Jest jednostką bezpieczną, o dużej manewrowości, świetnej widoczności i niewielkim zanurzeniu. Kategoria projektowa B otwiera przed użytkownikami wody śródlądowe i morskie. Dzięki praktycznym półpokładom i łatwemu przejściu na burtę ze stanowiska sternika jacht jest łatwy w obsłudze i zapewnia wygodną komunikację między częścią dziobową i rufową. Natomiast opcje wyboru jednej z trzech konfiguracji silników o mocy od 85 do 400 KM i zastosowania dwóch sterów strumieniowych dają możliwość dostosowania napędu jednostki w zależności od indywidualnych wymagań.

„Informacje handlowe zawarte w reklamach lub ogłoszeniach nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. „

Stocznia zastrzega sobie prawo do zmian technicznych
Sezon 2019/2020

Tagi