Nautika 1300 – luksusowy gentleman jacht dla fanów prawdziwego slow-life

Delphia Nautika 1300 to obecnie nasza największa jednostka motorowa – luksusowy gentleman jacht. Jednocześnie w pełni realizuje założenia filozofii slow-life. Charakteryzuje ją przestronność oraz wygoda. Wyposażona jest w precyzyjną i łatwą w obsłudze nawigację oraz silniki diesela, co potęguje jej ekonomiczność i wzmacnia aspekt luksusu. Nautika 1300 pozwala na prawdziwą ucieczkę na wodę..

Dwa stery strumieniowe i podwójne płetwy sterowe zapewniają jej doskonałą zwrotność. Tradycyjna konstrukcja o nowoczesnej linii jest jednocześnie funkcjonalna i łatwa w komunikacji. Kokpit z pokaźnym stołem to idealne miejsce do spożywania posiłków, a przestronny pokład słoneczny zapewnia wygodny odpoczynek podczas opalania lub podziwiania widoków.

Dzięki doskonale zachowanym proporcjom przestrzeń mieszkalna Nautiki 1300 jest optymalnie wykorzystana i nawet licznej załodze gwarantuje komfort. To łódź, na której każdy może pczuć się jak w domu. Jest idealna dla 6-8 osób. Występuje w wersji trzykabinowej z dwiema lub trzema łazienkami z prysznicem, a także w wersji czterokabinowej, z jedną lub dwiema łazienkami.

Jej wyróżniający charakter został doceniony poprzez nominację do nagrody „Yacht of the Year 2011 / 2012”.

„Według mnie Nautika 1300 jest najlepszym jachtem motorowym produkowanym przez Delphię. Jest najbardziej tradycyjny i słusznie określany jest jako jacht typu „slow-life”. Cieszę się, że jestem właścicielem właśnie takiej jednostki!” Thomas Crawford, właściciel

„Informacje handlowe zawarte w reklamach lub ogłoszeniach nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. „

Stocznia zastrzega sobie prawo do zmian technicznych
Sezon 2019/2020

Tagi