BluEscape 1200 – elegancki i wyjątkowy jacht motorowy z użytkowym dachem – tzw. flybridge’m

BluEscape 1200 FLY to pierwszy wyprodukowany w Stoczni Delphia jacht z dachem w wersji Flybridge. Otwiera linię wygodnych i komfortowych jachtów spacerowych z dodatkowym, górnym pokładem

Komfort i przestrzeń
BluEscape 1200 FLY zabierze Cię w świat komfortu, który odczujesz od razu po wejściu na pokład. Wygodne kanapy pozwolą zrelaksować się na rufie, doskonale rozplanowana mesa, otoczona panoramicznym oknem umożliwi podziwianie otaczającego świata niezależnie od pogody. Dodatkowo zaaranżowany Flybridge daje niespotykane wcześniej możliwości odpoczynku i relaksu na wolnym powietrzu. Zdublowane stanowisko sterownicze zapewnia możliwość pełnej kontroli nad jachtem bez schodzenia na dolny pokład. Wewnątrz jachtu znajdują się kabiny identyczne z tymi w wersji bez Fly.
Dwie wygodne kabiny oraz komfortowe i przestronne łazienki zapewnią intymność i wygodę wszystkim pasażerom.

Elegancja
BluEscape 1200 FLY to jacht, którego elegancja i nowoczesność widoczna jest już w sylwetce i liniach kadłuba. Dopracowane elementy wnętrza stanowią połączenie najnowszych trendów wzornictwa i wysokiej jakości wykonania.

Luksus
BluEscape 1200 FLY pozwala przenieść się w prywatny świat luksusu. Na jego pokładzie poczujesz się jak w bogato wyposażonym apartamencie, w którym samo przebywanie jest czystą przyjemność. I tylko od Ciebie zależeć będzie, czy zechcesz się dzielić się tym luksusem z innymi.

Bezpieczeństwo i wygoda
Bezpieczeństwo i wygoda to główne założenia projektowe BluEscape 1200 FLY. Łatwość wykonywania manewrów zapewnią stery strumieniowe oraz dodatkowe miejsce sterownicze na górnym pokładzie.

Tagi