Od 2011 roku sprzedajemy jachty motorowe i żaglowe spełniając marzenia klientów.

Powstaliśmy jako spółka YACHTS EXPORT POLAND utworzona przez dwóch wspólników – Michała Szafrańskiego oraz Philipa Drożdża.

YACHTS EXPORT POLAND do roku 2014  specjalizowała się w eksporcie używanych polskich jachtów produkowanych przez stocznię Delphia Yachts, Balt Yacht oraz JWM Ślepsk.

Sezon 2013/2014 otworzył nową drogę spółce YACHTS EXPORT POLAND – dzięki Michałowi Szafrańskiemu jako inicjatorowi pomysłu, – stworzyliśmy i opracowaliśmy projekt pierwszego półślizgowego jachtu motorowego na polskim rynku – BALT 818 TYTAN.

BALT 818 TYTAN został wdrożony w Stoczni BALT YACHT K.A. i B. Kozłowscy Sp.j. i do dzisiaj pozostaje ulubieńcem klientów. Sprzedaż na poziomie ponad 110 sztuk stawia ten jacht na piedestale polskich jachtów motorowych, oraz na pierwszym miejscu jako motorowy jacht pół ślizgowy.
Drugim autorskim projektem opracowanym przez spółkę w 2017 roku jest niezwykle dostojny i luksusowy jacht 989 PLATINUM, dzięki współpracy i wdrożeniu przez stocznie DELPHIA YACHTS KOT Sp.j. Jacht 989 Platinum stał się wzorem funkcjonalności i elegancji na polskich wodach śródlądowych.

W 2018 roku Spółka Jawna YACHTS EXPORT POLAND rozszerzając współpracę z partnerami zagranicznymi przekształciła się w Spółkę o aktualnej nazwie GO2BOAT Sp.j.  Owocem pracy spółki były kolejne wyjątkowe projekty łodzi półślizgowych, które dzięki atutom zdominowały polski rynek i stały się cenionymi jachtami na europejskich szlakach wodnych:

BALT 918 TYTAN – pół ślizgowy jacht motorowy z kokpitem salonowym ze Stoczni BALT YACHT K.A. i B.Kozłowscy.

BALT 1018 TYTAN – pół ślizgowy jacht motorowy z kokpitem salonowym oraz dachem typu Fly Bridge ze Stoczni BALT YACHT K.A. i B.Kozłowscy.

NAUTIC 990 – pół ślizgowy jacht motorowy o klasycznych, nowoczesnych proporcjach ze Stoczni NAUTIC YACHTS Sp.z o.o.

NEON 910 – pół ślizgowy jacht motorowy o dynamicznej linii sterówki z pionową szybą ze Stoczni NAUTIC YACHTS Sp.z o.o.

17 października 2021 odpływa w swój wieczny rejs Michał Szafrański – inicjator spółki oraz autor wielu wyjątkowych pomysłów. Michał na zawsze pozostanie w sercu Philipa Drożdża oraz Krystyny Dębowskiej – nowych wspólników spółki.

Spółka kontynuuje sprzedaż najlepszych i najpiękniejszych jachtów półślizgowych w Polsce.

 

Rok 2022/2023 to kolejny krok na przód i rozwój działalności.  GO2BOAT Sp.j. rozpoczęła współpracę jako wyłącznych importer oraz dystrybutor luksusowej i innowacyjnej cypryjskiej stoczni KARNIC POWERBOATS LTD.
Jachty motorowe KARNIC od 2022 roku zachwycają klientów na polskim rynku swoją elegancją, ponadprzeciętnym stylem, funkcjonalnością i mądrymi rozwiązaniami podnoszącymi jakość i komfort pływania.

 

Na przestrzeni lat, od 2011 roku budowaliśmy zaufanie klientów. Setki sprzedanych jachtów pozwoliły nam zrozumieć zarówno potrzeby kupujących jak i potrzeby rynku motorowodnego w Polsce. Nie spoczywamy na laurach – przed nami kolejne lata mądrej i owocnej pracy.