Firma Go2boat powstała w 2019 roku dzięki pasji i bliskiej współpracy trzech obecnych współwłaścicieli Huberta Jabłońskiego, Michała Szafrańskiego i Philipa Drożdż.

Współpracujemy z największymi polskimi stoczniami i producentami jachtów, takimi jak Delphia Yachts Kot Sp.J., Balt Yacht K.A.i B. Kozłowscy Sp.J., MPPB JW Slepsk, Parker Poland Sp.z o.o.,Quicksilver, Cortina, Smartliner czy Galeon Sp. z o.o. S.K.

Oferujemy kompleksową obsługę klienta w zakresie sprzedaży łodzi nowych i używanych. Specjalizujemy się w sprzedaży łodzi za granicę, koordynujemy ich transport i załadunek. Zaufało nam wielu Klientów z krajów europejskich oraz spoza Europy. Naszym celem jest także promocja polskiego przemysłu stoczniowego za granicą.

Jachty używane znajdujące się w naszej ofercie są weryfikowane i sprawdzane. Łodzie są więc zawsze w dobrym stanie technicznym i wizualnym. Często są to łodzie demonstracyjne stoczni lub jednostki powystawowe, których ofert nie znajdą Państwo w żadnych innych ogłoszeniach.

Pracujemy w młodym, dynamicznym, dążącym do ciągłego rozwoju zespole. Wszyscy pracownicy naszej firmy są związani od lat ze światem żeglarstwa, a nasza praca jest jednocześnie naszą życiową pasją. Z wielką przyjemnością doradzimy Państwu przy wyborze jachtu i pomożemy zrealizować Państwa marzenie.