Go2boat jako pomysłodawca projektów utytułowanych i docenionych przez klientów półślizgowych łodzi motorowych, takich jak BALT 818 TYTAN ( Polski Jacht Roku 2015, Gwóźdź Targów Wiatr i Woda, jacht wyróżniony za Design podczas targów Wiatr i Woda w Gdyni, produkowany przez stocznię BALT YACHT sp.j. Już w ilości ponad 70 sztuk), 989 PLATINUM (Nowość 2017 ze stoczni DELPHIA YACHTS ,ulubieniec firm czarterowych, jeden z najpopularniejszych jachtów na polskich szlakach wodnych),BALT 918 TYTAN ( tegoroczna nowośćze stoczni BALT YACHT sp.j., imponujący 3-kabinowy jacht z kokpitem salonowym), czy BALT 1018 TYTANtegoroczna nowośćze stoczni BALT YACHT sp.j., 3-kabinowy jacht z kokpitem salonowym i wersją Flybridge)- wprowadzi w 2020 roku najnowszy projekt, który uzupełni gamę łodzi – NAUTIC 990. Najnowszy model zachwyci odbiorców dostojnym, nobliwym wyglądem o dynamicznych, ale harmonicznie opanowanych przez projektanta i stylistę Krzysztofa Smagę liniach kadłub, pokładu i dachu. Jacht model ma spełnić oczekiwania zarówno młodego pokolenia szukającego nowoczesnej linii kadłuba, wyróżniającego się dynamicznymi ale i spójnie skomponowanymi liniami – jak również bardziej doświadczonego pokolenia , potrzebującego jachtu ładnego, funkcjonalnego, pełnego praktycznych rozwiązań i udogodnień.

NAUTIC 990  będzie jachtem o długości kadłuba 90,09 m, z szeroką 3,04 m –  powierzchnią kabiny na pokładzie słonecznym umożliwiającą codzienny relaks w pozycji leżącej, jak również dzięki dostosowanej wysokości – bardzo wygodne miejsce do siedzenia, dla wszystkich członków załogi. Ukośnie poprowadzony dach w grafitowym odcieniu będzie wizytówką i rozpoznawalną dominantą tego jachtu. Dzięki uniesieniu nad kokpitem nawet najwyżsi użytkownicy nie będą narzekać na brak miejsca nad głową. Praktyczną i łatwą komunikację po pokładzie zapewnią dwa pół-pokłady jednakowej szerokości – lewy prowadzący bezpośrednio na platformę rufową, której wysięg to blisko 90cm tak aby zapewnić wygodne wejście z pomostu. Przestronny kokpit z siedziskami o wymiarach 180×210 pomieści komfortowo wszystkich pasażerów.

Przestrzeń pod pokładem przywita każdego przytulnością i odczuwalną wygodą – umożliwi to szerokość całkowita jachtu prawie 3m. Asymetryczna kabina dziobowa zapewni lepszą komunikację i większe wykorzystanie miejsca na czeęść wypoczynkową ze stołem. Kabina rufowa o imponującej szerokości ponad 150cm gwarantuje nie tylko wygodny sen i wypoczynek, ale także dzięki jej poprzecznemu rozplanowaniu – bardzo ważną powierzchnię magazynową/techniczną za jej ścianką w części rufowej. A wszystko to we wnętrzu uzupełnione praktycznymi szafkami i półkami,precyzyjnie ręcznie wyprodukowanymi materiałami wysokiej jakości i  światłem płynącym z dużych okien, tak aby użytkownik nie tracił kontaktu z otaczającą przyrodą.