Go2boat tworzy kolejny wyjątkowy projekt półślizgowej spacerowej łodzi motorowej. To kolejna już jednostka po tak znanych i lubianych produkcjach jak BALT 818 TYTAN, BALT 918 TYTAN, BALT 1018 TYTAN, 989 PLATINUM, czy NAUTIC 990 (premiera 2021).Najnowszy owoc pracy Go2boat to NEON 990, który już tej jesieni  zwróci na siebie uwagę wyjątkową, unikatową mocną wizualnie sterówką z pionową szybą czołową. Spójne linie stylistyczne jachtu oraz efektowna i muskularna bryła będą elementem rozpoznawczym.

NEON 990  będzie jachtem o długości 9,10 m, z długą – ponad 2,90cm –  powierzchnią kabiny na pokładzie słonecznym umożliwiającą codzienny relaks w pozycji leżącej, jak również dzięki dostosowanej wysokości – bardzo wygodne miejsce do siedzenia, dla wszystkich członków załogi. Praktyczną i łatwą komunikację po pokładzie zapewnią dwa pół-pokłady jednakowej szerokości – lewy prowadzący bezpośrednio na platformę rufową, której wysięg to blisko 90cm tak aby zapewnić wygodne wejście z pomostu. Przestronny kokpit z siedziskami o wymiarach 180×210 pomieści komfortowo wszystkich pasażerów

Przestrzeń pod pokładem przywita każdego przytulnością i odczuwalną wygodą – umożliwi to szerokość całkowita jachtu prawie 3m. Asymetryczna kabina dziobowa zapewni lepszą komunikację i większe wykorzystanie miejsca na część wypoczynkową ze stołem. Kabina rufowa o imponującej szerokości ponad 150cm gwarantuje nie tylko wygodny sen i wypoczynek, ale także dzięki jej poprzecznemu rozplanowaniu – bardzo ważną powierzchnię magazynową/techniczną za jej ścianką w części rufowej. A wszystko to we wnętrzu uzupełnione praktycznymi szafkami i półkami, precyzyjnie ręcznie wyprodukowanymi materiałami wysokiej jakości i  światłem płynącym z dużych okien, tak aby użytkownik nie tracił kontaktu z otaczającą przyrodą.